Rwący ból w biodrach

Od miesięcy budzę się rano z okropnym, rwącym bólem w biodrach, a ostatnio ból mi się już nawet śni. Poranki są bardzo trudne. Dwóch neurologów nie stwierdziło objawów korzeniowych, pomimo zdiagnozowanej wielopoziomowej dyskopatii kręgosłupa lędźwiowego. Dzisiaj odebrałam wynik rtg. Napisano w nim "Obraz rozszczepu tylnej części segmentu S1. Torbiele w bocznych częściach pogranicza głów i szyjek kości udowych. Stawy krz.biodr. wolne" Co to oznacza dla mnie i co powinnam dalej robić? Dziękuję

W Pani przypadku lekarzem prowadzącym powinien być reumatolog. Radzę skontaktować się z fizjoterapeutą w Pani mieście, który zastosuje terapię nastawioną na uruchomienie procesów regeneracyjnych. To powinno poprawić Pani komfort życia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki