Ryzyko ciąży po chwilowym stosunku i zażyciu tabletki awaryjnej

Otóż dnia 10.10.2014 (Piątek) roku miedzy mną a moja dziewczyną doszło do chwilowego zbliżenia trwającego mniej więcej 4 do 8 sekund niestety albo i może "stety" przeszkodziła nam sytuacja trzecia i trochę spanikowaliśmy ani Ja ani Ona nie jesteśmy w 100% pewni czy nic w niej nie zostało wiec tego samego dnia udaliśmy się do ginekologa i poprosiliśmy o tabletkę "po", dostaliśmy ją. Dziewczyna zażyła tabletkę (Escapelle) 3 godziny po całe sytuacji. Jej okres jest regularny i trwa30-31 dni. b.ciaz

Aleksander Ropielewski

Z opisanej przez Pana sytuacji wynika, że nie ma ryzyka, że Pana dziewczyna jest w ciąży. (Teoretycznie zawsze minimalne ryzyko jest).

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski