Ryzyko ciąży po odstawieniu Yasminelle
ostatnią miesiączkę miałam 20/02; (po odstawieniu w 10/2013 Yasmìnelle miało to być regulowanie miesiaczki)w tym czasie robiłam testy z moczu-były negatywne do 05/05, kiedy to wyszedł pozytywny. lekarz zrobił usg dopochwowe, nic nie widział ani w macicy ani w jajnkach, kazał zrobic Bhcg, które 06/05 wyniosło 3370, dziś 08/09 powtórzyłam -1800... nic już nie rozumie, a wizytę mam aż we wtorek. brzuch odczuwam jak na miesączkę(delikatne rozpieranie) i mam bardzo spuçhnięte piersi. co myśleć?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Spadek betaHCG może wskazywać na wczesne poronienie. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.
Witam. Wzrost poziomu beta-HCG może być wynikiem ciąży pozamacicznej która mogła zostać nieuwidoczniona w standardowym usg. Konieczna jest ponowna ocena ginekologa.