Ryzyko ciąży po pęknięciu prezerwatywy w 17 dniu cyklu miesiączkowego

Witam! Na ogół mam 28 dniowy cykl, niestety w 17 dniu cyklu pękła nam prezerwatywa. 5 godzin później wzięłam tabletkę '72 godziny po", ale teraz od tego czasu mija już 8 dni, a ja nadal nie mam ani plamienia ani okresu. Od dzisiaj nie bolą mnie również piersi. Bardzo się martwię, jaka jest szansa ciąży? Czy powinnam zrobić test ciążowy?

Pozdrawiam!