Ryzyko ciąży po seksie pod prysznicem

Witam ! Uprawiałam seks z moim chłopakiem dzień po miesiączce (która zaczeła się 01.01 a skonczyła 06.01) mam obawy ze mogło dojsc do zapłodnienia gdyż robilismy to pod prysznicem co prawda nie skonczył on we mnie ale na ostatnia chwile wyszedł. Czy jest ryzyko, i jakie, że mogę być w ciaży ??? Prosze o odpowiedz.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.