Ryzyko ciąży po stosunkach oralnych

ukochana piescila mnie oralnie z finiszem w ustach. Wszystko wyplula po tym sie calowalismy, zjadlem cukierka (pisze o cukierku poniewaz w pytaniu "ile zyja plemniki" lekarz udzielil odpowiedzi "Przewaga śliny osłabia plemniki, w ślinie nie ma cukru fruktozy koniecznej dla plemnika. Być może dodatek miodu poprawiłby przeżywalność" ) i po ok 1.5-2h piescilem ja chwile oralnie - chwile bo przypomnialo mi sie co robilismy wczesniej. Ona jest w srodku dni plodnych. Martwic sie ew. ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie ma powodów do niepokoju.