Ryzyko ciąży przed miesiączką

Witam, chciałabym zapytać czy jest możliwość zajścia w ciąże w 2-3 dni przed planowanym okresem ? Moja ostatnia miesączka zaczeła się 12.02 i skonczyla 17.02.15r a wczesniejsza(17.01-23.01)Moj cykl średnio wynosi 26 dni ale jest nieregularny trwa 28/25dni. planowany okres w tym miesiacu wypadał na 9.03. a dostałam 12.03.2015 (czyli spóźniony). Do stosunku oraz wytrysku w pochwie doszło 8.03.2015r.Jaka jest szansa na ciąże? Konieczne jest wykonanie testu ciążowego(kiedy)?Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie można zajść w ciążę każdego dnia cyklu. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.