Ryzyko ciąży w wyniku pierwszego stosunku w prezerwatywie po okresie

Nasz pierwszy raz. 7 dzień okresu, 23:30. Założyłem kondoma, kochaliśmy się 20 minut, nie doszedłem. Bardzo ją bolało, więc 15 min przerwy. Opadł mi lekko. Ręką 'podnosiłem' go w kondomie. Zaczął stać i wypuściłem dwie krople (nw czy to mocz czy preekulat). Zdjąłem kondoma, wytarłem penisa i ręce kilkoma chusteczkami. Założyłem nowego. 30 minut sexu i wytrysk poza pochwą. Dziewczynę dzień po i w kolejnym bolą jajniki, pochwa i lekko brzuch. Czy istnieje ryzyko ciąży w opisanej sytuacji?

Aleksander Ropielewski

Ryzyko jest minimalne. Dolegliwości bólowe Partnerki wynikają z urazu fizycznego towarzyszącego inicjacji seksualnej.