Ryzyko ciąży w wyniku stosunku dzień po zakończeniu miesiączki

Ryzyko ciąży w podanej sytuacji? Witam, chciałam zapytać czy zaistniała możliwość zapłodnienia w danym przypadku. Dzień po zakończeniu miesiączki uprawiałam z chłopakiem petting. Doszło do wprowadzenia do pochwy palców, które mogły być pokryte preejakulatem zmieszanym ze śliną. Od tej sytuacji upłynęło 8 dni. Do mojej następnej miesiączki daleko, więc nie mogę ocenić tego czy doszło do zapłodnienia. Jedyne zmiany jakie zauważyłam to lekko wzdęty brzuch. Test ciążowy wykonam dopiero za dwa dni.

Aleksander Ropielewski

Ryzyko jest znikome. Proszę wykonać test ciążowy i przy ujemnym wyniku można prwie na 100% wykluczyć ciążę.