Ryzyko ciąży wskutek pieszczot

Witam, moja dziewczyna dostała okresu 30-go grudnia '14, 11-go stycznia '15 wzięliśmy razem prysznic. Do stosunku nie doszło, gdyż nie chciałem ryzykować nawet w prezerwatywie, ale bawiliśmy się w inny sposób. Ręką sprawiła, że doszedłem (obok, w powietrze), następnie przetarłem resztkę spermy z członka palcem i pod strumieniem dość ciepłej wody z prysznica ją umyłem (5-10 sek). Nie użyłem do tego mydła, więc się boję bo po ok minucie przeszedłem do pieszczenia jej. Jakie jest ryzyko ciąży?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie doszło do kontaktu spermy lub preejakulatu z organami rodnymi to nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Samo umycie ręki wodą jest wystarczające, o ile zrobi się to dokładnie.