Ryzyko nawrotu niezłośliwego nowotworu mózgu

witam Czy zna Pan/Pani przypadki całkowitego wyleczenia, (czyli że nigdy nie odrósł) z nowotworu mózgu (niezłośliwy, usunięty w całości, lekarze twierdzą że jest to rodzaj,który bardzo rzadko odrasta). I czy to prawda że największe ryzyko jest do 5-10 lat - tak powiedział mi lekarz , a pozniej prawdopodobieństwo odrostu jest małe. Czytając w internecie różne artkuły można się załamać, bo mówią co innego niż lekarze!! pozdrawiam

Nie mogę odpowiedzieć nic autorytatywnego nie znając rozpoznania! DLACZEGO PANI TEGO NIE NAPISAŁA??? Wiadomości od Pani są bbb.rozbieżne - bo niby nowotwór nie złośliwy , usunięty w całości , a może odrosnąć!? NIE ROZUMIEM!!! ZŻ