Ryzyko uszkodzenia górnej części nerwu Arnolda i nerwica

Witam,czy jest możliwe uszkodzenie gòrnej części nerwu arnolda tzn. Tej od skroni do gòrnej części potylicy w skutek silnych nerwòw (nerwica od 4 lat nasilajaca się). Przez nerwicę miałam już wiele objawòw ktòre teoretycznie są rzadkie przy tym nerwicy. Bòl zaczął się dwa dni po tym jak dowiedziałam się, że znajoma ma guza mózgu, 30 min po stresujacej wizyty u lekarza. Bòl podobny do bòlu nerwu arnolda, przy poruszaniu głową, chodzeniu, mruganiu, nasilający się w domu, pod wieczór, brak mdłości.

Witam serdecznie, nerwica lękowa z objawami somatycznymi, nerwica wegetatywna i
negatywne działanie stresu zę ze sobą sprzężone. Stres - powoduje zaburzenia w działaniu autonomicznegos systemu nerwowego w ogóle. Radziłbym może przeczytać
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/ a także bloga http://mentalpower24.blogspot.de/

Myślę, że znajdzie tam Pani kilka wyjaśnień, które powinny Panią zainteresować.

Jednak radziłbym także odwiedzenie ganinetu psychoterapeutycznego i zrobienie sobie badań na poziom wapnia i magnezu.
Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński