Ryzyko zajścia w ciążę a prezerwatywa

Ostatnio uprawiałam seks z chłopakiem, pierw z gumką, doszło do wytrysku, po mniej więcej godzinie bez niej. Czy jest możliwość, że plemniki z prezerwatywy zostały na członku? Czy mogę w ten sposób zajść w ciążę?

witam,
możliwość jest, ryzyko również.
Nie wiem czy miała Pani wówczas dni płodne, co jest informacją dość istotną.
propnuję test ciążowy po 14 dniach od stosunku wykonywany z krwi.