Ryzyko zapłodnienia po stosunku bez zabezpieczenia i wytrysku

hej, 4 miesiące temu wspolzylam z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku ani we mnie ani obok. dla pewności po prawie 2 miesiącach zrobiłam test wyszedł negatywny. w każdym miesiącu występowała miesiączki, ale teraz kiedy powinnam dostać 17.03 nie dostałam do teraz... czy jest jakieś ryzyko ? czym jet to spowodowane

http://www.psnnpr.com/metoda-angielska
Już 18 dnia wyższych temperatur będzie Pani wiedziała, czy doszło do zapłodnienia. A już 21 dnia wyższych pomiarów zaczyna bić serduszko dziecka.
Opóźnienia w pojawieniu się miesiączki może czasem powodować silny stres. Zawsze jednak powinno się skorzystać z wizyty u ginekologa, który wykluczy inne powody.
Pozdrawiam