Ryzyko zapłodnienia po stosunku z wytryskiem na brzuch dziewczyny

Jaka jest szansa na zapłodnienie gdy po wytrysku na brzuch dziewczyny część nasienia spłynęła na dół. Partnerka od razu wzięła prysznic, lecz poźniej w chwili uniesienia dotykałem penisem po wytrysku warg sromowych dziewczyny i wejścia do pochwy (a dokładniej wkładałem go miedzy jej uda, ocierając się/będąc bardzo blisko pochwy dziewczyny). Proszę o pomoc, odchodzę od zmysłów. (dziewczyna dzień wcześniej zażyła Escapelle bo zaliczyliśmy małą wpadkę)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Tabletka Escapella zawiera tak dużą ilość hormonów, że jeżeli była zażyta dzień przed ryzykownym zachowaniem prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest praktycznie zerowe.