Ryzyko zapłodnienia po stosunku z wytryskiem wewnątrz pochwy

Witam, ostatni okres miałam od 2-10 września 5 zażyłam escapelle potem 17września zażyłam drugi raz escapelle od 22 do dziś mam małe plamienia i również dziś znowu zaliczyłam wpadkę tzn doszło do wytrysku wewnątrz pochwy. Co mam zrobić i jakie są szanse ,że zajdę w ciąże?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Na wstępie muszę przestrzec iż stosowanie tabletek Escapelle tak często może być działaniem zgubnym w skutkach dla organizmu. Zgłaszane plamienie może być właśnie wynikiem takiego działania. Najprawdopodobniej do zapłodnienia nie doszło do zapłodnienia, ponieważ nie są to dni płodne. Nie można jednak tego wykluczyć.