Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi pomiędzy osobami bez przeszłości seksualnej

Jaka jest możliwość zarażenia chorobami wenerycznymi przez nie używanie prezerwatywy, pomiędzy osobami, które wcześniej nie mały kontaktów seksualnych z nikim innym?

Aleksander Ropielewski

Mniejsza niż u osób majacych wcześniejszą przeszłość kontaktów seksualnych. Ważne aby pamiętać o wykonywaniu cytologii u kobiet i kontakcie z lekarzem w przypakdu objawów niepokojących ze strony dróg rodnych/moczowych.