Ryzyko zezłośliwienia znamiona barwnikowego u 18-letniej osoby

Jaka jest możliwość zezłośliwienia znamiona barwnikowego w zakrytym miejscu u kobiety w wieku 18 lat, która nigdy nie była na solarium i w ogóle rzadko się opalała i niezbyt intensywnie i jeśli nie było przypadków raka skóry w najbliższej rodzinie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to możliwe, chociaż mało prawdopodobne, jeśli niepokoi Panią to znamię radzę udać się do dermatologa, na badanie dermatoskopowe.
Pozdrawiam

Nie ma odpowiedzi na takie pytanie!!! Zapraszam do siebie na badanie dermatoskopem! W-wa , tel.rej. 223314140 , zbigniew żurawski