Ryzykowny stosunek płciowy a wyniki badań

witam pania mam pytanie mialem stosunek pluciowy z tajlandka w prezerweatywie ale calowalem sie z nia prezerwatywa nie pekla , to bylo 13 wrzesnia test robilem pierwszy 2 tyg pozniej byl negatywny a nastepny robilem 20 pazdziernika i to byl wykonany jakims combo co pani powie mi na to? pewnie sie oram co nie potrzebnie bo ten 2 tez byl negatywny a limfocyty mam min,1.00 max 3.50 mam 28 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, prawdopodobnie nie ma się czym Pan martwić jeżeli oba testy wypadły negatywne. Proszę jednak o stałą kontrolę u lekarza dermatologa/wenerologa i zalecam unikane ryzykownych kontaktów i odpowiednie zabezpieczenie w razie takich sytuacji. Pozdrawiam.