Rzepka i staw rzepkowo-udowy z cechami chondromalacji III stopnia

Dziękuję za odpowiedz.Byłam u ortopedy zawieziona karetką.Zrobiłam USG sama prywatnie i badanie wykazało:Bez wysięku w stawie kolanowym.Rzepka i staw rzepkowo-udowy z cechami chondromolacji III st..Podobne zmiany w kłykciu przyśrodkowym kości udowej .Wiązadło rzepki,troczki w normie.Uszkodzenie MM.Wiązadła krzyżowe trudne do jednoznacznej oceny.Cechy wysięku w pochewce ścięgna Achillesa ok 8 cm od przyczepu.Dół podkolanowy bez wysięku.Czy ja mogę chodzić? stopa moja jest jak balon.Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.