Sacrum acutum, hypolordoza w rtg kręgosłupa
Odebrałam dzisiaj opis badania Rtg kręgosłupa : Stawy krzyżowo-biodrowe prawidłowe. Sacrum acutum. Hypolordoza. Skolioza lewostronna z rotacją kręgów w lewo i max odchylenia na poziomie L2. Zwężenie tarczy międzykręgowej L5/S1. Co to oznacza??? byłam u lekarza rodzinnego ale nie zastałam go dzisiaj będzie dopiero w wtorek w pracy. Dodam że pracuje ciężko fizycznie w magazynie, i czy będzie to miało wpływ na moją pracę??? Pozdrawiam

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.