Sącząca się krew po lekach przeciwzakrzepowych

Mama przed zabiegami zawsze musi brać leki przeciwzakrzepowe w brzuch. Do tej pory było wszystko w porządku(oprócz siniaków). Od wczoraj robię zastrzyki i z miejsc po igle po paru godzinach zaczyna się sączyć krew. Dlaczego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowym podaniem leku. W razie utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.