Salmonella a dożylne antybiotyki

Panie doktorze co mi pan poradzi na bakterie SALMONELLE w nerce ,chodzę po szpitalach to albo mnie przyjmą albo odsyłają mnie do domu.Dają dożylnie antybiotyki i do domu ,a w domu wszystko wraca z powrotem. W tej nerce również mam kamień i lekarze mówią że trzeba to usunąć ,ale nikt tego nie robi tylko odsyłają do domu jak zbędny towar ,chodzę z tą SALMONELLĄ od kwietnia .Proszę coś doradzić

Szanowna Pani,
współistnienie kamicy układu moczowego i nawrotowego zakażenia to bardzo częsty duet. Niestety mało przyjemny. Zakażenie rzadko jest skutecznie leczone w takim przypadku bowiem kamień w nerce, o którym Pani pisze, stanowi rezerwuar (żródło) bakterii.
Taki przypadek należy leczyć kompleksowo, tzn absolutnie usunąć kamień i jednocześnie leczyć zakażenie.
Tylko takie postępowanie daje szansę na skuteczne i pełne wyzdrowienie.
z poważaniem,
J.Zachwieja