Samodzielne leczenie grzybicy pochwy

Witam,podczas stosunku odczuwam ból, pieczenie, swedzenie,po stosunku objawy nasilaja sie. Obawiam sie ze mam grzybice,moj partner ja ma i dostal leki,jednak moj lekarz zbagatelizowal sprawe i nic mi nie przepisal, probuje leczyc sie sama. Zakupilam clotrimazol w globulkach,czymozliwe jest Ze wylecze sie sama czy ponownie udac sie do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.