Schodząca skóra z dłoni

Witam od kilku lat mam bardzo meczacy problem a mianowicie 2,3 razy do roku schodzi mi skora z dloni przed tym strasznie pieka mnie dlonie skora jest gruba czerwona pozniej zmienia kolor na zolty jest to dolegliwosc bardzo bolesna skora nie kiedy schodzi a pod nia powstaja rany . bylem u lekarzy w tym u dermatologa i powiedziano mi za to egzema na "jakis czynnik" tylko nie wie ma co Jednak zauwazylem ostatnio ze dolegliwosc ta zbiega sie prawie zawsze z przebytym przeziebieniem lub grypa. pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanym przypadku konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu podstawowych badań wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.