Ścięty śluz i niewielkie fragmenty nabłonka gruczołowego oraz nabłonek wielowarstwowy płaski bez cech atypii
Witam.Jestem po wyłyżeczkowaniu jamy macicy badanie USG trzon macicy w przodozgięciu wielkości prawidłowej ,myometrium jednorodne,endometrium gr.6mm nieregularne z przestrzeniami płynowymi,przydatków nie uwidoczniono.Zastosowano leczenie Ketonal,Estazolam.Ekspertyza Histopatologiczna.Ścięty śluz i niewielkie fragmenty nabłonka gruczołowego oraz nabłonek wielowarstwowy płaski bez cech atypii.Proszę o pomoc wytłumaczenie mojej choroby jakie dalsze leczenie. Przy wypisie nie otrzymałam żadnych inf.

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje jedynie na fizjologiczne struktury. Na podstawie podanych informacji nie ma możliwości stwierdzenia żadnej choroby. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.