Ściskające i kłujące bóle w klatce po wysiłku, przed snem i po przebudzeniu

bóle w klatce ściskające i kłujące po lewej stronie zawsze po wysiłku, czasem przed snem i rano po przebudzeniu,co to może byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie i wykonanie EKG, próby wysiłkowej i dalszej diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.