Wędrujące kłujące bóle w klatce piersiowej

Witam. Badania ekg, testu wys., echa, krwi, rtg płuc prawidłowe. Od początku roku bóle kłujące klatki piersiowej wędrujące. Na początku najczęściej w okolicy koniuszka serca, później wyżej, po lewej, po prawej stronie, bóle ramion i barku, najczęściej lewego, drgania mięśni. Skoki ciśnienia (rzadkie). Od dwóch tygodni często mocne bicie serca (nie przyśp.) niezależne od wys. i duszności zw. z wysiłkiem. Mimo badań ciągle myślę że to serce, ale nie panikuję. Czy to choroba serca czy nerwica?

Dzień dobry!
Proszę udać się osobiście do psychologa zajmującego się lękami i nerwicami , ponieważ na forum nie można przeprowadzić szczegółowej diagnozy. Oczywiście powtórzyć za jakiś czas badania jakie robił pan poprzednio i przedstawić je specjaliście.