Seks analny i jego skutki uboczne

Seks analny i jego skutki uboczne? Przez rok czasu często uprawiając z partnerem seks analny, bardzo często też dość mocny seks, musze tez dodać że zazywalismy tez wtedy dużo amfetaminy a mój facet dochodził często. Jakiś miesiąc temu zauważyłam dziwne zmiany, najpierw zaczęło się od osunięcie się odbytu w dół tak ze dwie dziurki są blisko siebie i, przepraszam za tak obrazowe opisywanie.. I kiedy włożyłam palec tu i tam to czułam ruch obydwu , do tego wyczuwam guz w górnej części pochwy i zmian

Witam serdecznie. Trudno jest określić czym są dokładnie te zmiany. Konieczna jest konsultacja z lekarzem.