Seks po odejściu czopa śluzowego

Seks po odejściu czopa śluzowego. Witam, Czy po odejściu czopa śluzowego można nadal uprawiać seks? Wiem, że jest on bariera dla bakterii, a jak już go nie ma, to czy pęcherz płodowy wystarczająco chroni dziecko, czy lepiej powstrzymać się od współżycia?

Lek. Tomasz Budlewski

Zdecydowanie odradzam, proponuje koniecznie udac sie do lekarza ginekologa prowadzacego ciąże lub izby przyjęć szpitala ginekologicznego.