Seks po porodzie a możliwość zajścia w kolejną ciążę

Witam, Ok 2 miesiące temu ( 1 sierpnia ) urodziłam dziecko. W zeszłym tyg. wróciła miesiączka , (pragnę zaznaczyć , że już nie karmię dziecka piersią ) a w 7 i 8 dniu cyklu uprawialiśmy z mężem seks ( w 7 dniu bez zabezpieczenia ) jak wysokie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli wystąpiłą prawidłowa owulacja to szansa na zajście w ciążę jest porównywalna do standardowego prawdopodobieństwa.