Seks, przezroczysty śluz a ciąża

Uprawiałam z mężem seks 12. Po stosunku zauważyłam dziwny śluz, podobny do płodnego, taki jak kurze jajo, a wieczorem tego samego dnia śluz powrócił do wyglądu "kremowego". Przed stosunkiem było sucho. Czytałam, że to możliwe przez podwyższenie poziomu hormonów, odczuwałam silny stres, bo nie planujemy jeszcze dziecka. 14 czułam dziwne kłucie w jajnikach i bóle piersi. Owulacja przypada dopiero 20-21. Czy to przez ten stres? Dodam, że dopiero zaczyna występować u mnie płodny śluz.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko to tak naprawdę określić. Być może była to pewnego rodzaju reakcja organizmu na stosunek. A czy regularnie Pani miesiączkuje? Proponuję spokojnie poczekać do daty planowanej miesiączki. W ewentualnie w jego braku proszę wykonać badanie beta-hcg z krwi.