Seks, usunięcie torbieli a mocne krwawienie

Witam, o 24 odzybyłem stosunek seksualny z dziewczyną, penisa nie umyłem, następnego dnia o 17 uprawialiśmy petting, dotknąłem penisa(nie umyłem po poprzednim dniu) i dotnąłem ręką pochwy dziewczyny,3 dni poźniej dostała okres ale ostatniego dnia okresu, wieczorem zaczęła mocno krwawić, bolał ją na dole brzuch i leciały duże skrzepy. Możliwe, że zaszła w ciąże ? 2 miesiące temu miała operacje na usunięcie torbieli (nie znam szczegółów) i to jest jej pierwszy okres od tego zabiegu. Proszę o pomoc

Raczej możliwości zajścia w ciążę są niewielkie, a co do krwawienia są związane z miesiączką i z przebytym zabiegiem. Najlepiej, żeby partnerka udała się na kontrolne badanie do ginekologa i w razie wątpliwości wykonała test ciążowy za około 2-3 tygodnie.