Seks, wytrysk a grzybica

Mam pytanie. Podczas stosunku nie używamy prezerwatyw, tylko zabezpieczam się tabletkami antykoncepcyjnymi i mój partner czasem nie zdąży ze mnie wyjść podczas wytrysku. Już od niejednej koleżanki słyszałam, że nie mam pozwolić sobie tak robić, bo nabawię się, cytuję: "dziadostwa" w środku. Czy to prawda? Czy wytrysk partnera we mnie ma jakieś negatywne, niekorzystne skutki? Mogę się nabawić jakieś choroby? To może być przyczyną grzybicy, prawda? Więc może stąd to swędzenie członka mojego partnera. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam:):)
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, kontakty seksualne bez zabezpiecznia mogą prowadzić do wielu chorób, między innymi do grzybicy, rzeżączki, chlamydiozy, kiły. Drogą płciową można również zarazić się wirusami zapaleń wątroby czy wirusem HIV. Do zarażenia może dojść nawet bez wytrysku. Współżycie bez zabezpiecznia doradzam jedynie ze stałym i pewnym partnerem.

Opisywane zmiany mogą sugerować grzybicę, najlepiej udać się do lekarza i należy pamiętać o konieczności leczenia obojga partnerów.

Pozdrawiam.