Seks z chłopakiem, który miał dużo partnerek

Co zrobić ? Mój partner jest dośc wybuchowy i gwałtowny.. Miał w swoim życiu 11 partnerek seksualnych a ja jednego.. Nie wiem jak podejśc do sprawy gdyż całkowicie nie mam na ten temat pojęcia.. Obawiam się, że go zawiodę w łóżku.. Czytałam wiele ale to nie to samo co praktykowanie. Wiem, że on ode mnie będzie dużo oczekiwał... Co mam zrobić ?

Warto też zabezpieczyć się. I wymagać prezerwatywy - nie wszystkie choroby wykrywa się z krwi...
I nie brać penisa do ust bez osłonki lateksowej, czyli prezerwatywy.
Lepiej być ostrożnym, bo niekoniecznie wybierał chłopak "trudne" dziewczyny...
A o zachowanie w łóżku nie troskać się, być sobą!
Niech on się stara, skoro taki z eksperiencją z damami... :-)
Pozdrawiam. JW

Lek. Jerzy WiÄznowski

Twój partner musi uszanować Twoje doświadczenie seksualne. Na tym polega partnerstwo seksualne - każdy ma swoją historię doświadczeń seksualnych i ma prawo do ich uszanowania. Najlepiej porozmawiaj z nim o tym, zanim rozpoczniecie współżycie. Nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj - oczekuj szacunku i poszanowania Twoich granic. Możesz go też poprosić o wsparcie i pomoc w nabywaniu doświadczenia seksualnego. Seks jest przyjemny tylko wtedy, gdy partnerzy mogą sobie zaufać w kwestii poszanowania siebie nawzajem. Gdyby to było niemożliwe - piszesz, że jest gwałtowny - nie zawracaj sobie nim głowy, rozejrzyj się za kimś godnym zaufania.