Seks z wytryskiem w dzień niepłodny a ryzyko zapłodnienia

Witam, mam 22 lata, kieruje się z pytaniem dosc nietypowym a mianowicie 15 grudnia (niedziela) doszlo do zblizenia miedzy mną a narzeczonym, doszło do wytrysku w środku. 18 listopada mialam ostatnią miesiączkę, dzień w którym doszło do zbliżenia był tuż przed nastepną miesiączką, zaraz na drugi dzień dostałam okres. Proszę mi powiedzieć czy pomimo dni nie płodnych mogę być w ciąży ? okres mam regularny, cykl 28 dniowy. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Do zbliżenia doszło po owulacji w dzień niepłodny i prawdopodobieństwo ciąży jest równe zero.