Seksuolog w północnej Wielkopolsce

Mój mąż ma problemy z seksem ma 50 lat .Czy w północnej Wielkopolsce przyjmuje seksuolog

Być może jest w połnocnej Wielkopolsce seksuolog - psycholog, nie mam takiej wiedzy. Ale o lekarzu nic mi nie wiadomo.
Przed laty była w Pile Pani dr Gofron, razem zdawaliśmy egzamin z medycyny seksualnej w 1984 roku.
Pozdrawiam. Poznań.