Sekundowe drżenie mięśni ud, pośladków, brzucha

Witam,od czerwca drżą ,pulsują mi pojedyncze mięsnie ud,pośladków,brzucha...byłam u neurologa,badanie fizykalne wyszło dobrze,kazał brać magnezin (brałam 2 miesiące ) oraz rezonans-wyszedł dobrze. To są takie sekundowe drgania pod skórą w róznych miejscach (uda,pośladki ,łydki oraz raz drgnęło w żuchwie ) Jestem osobą nerwową .Pomocy ,boję się ,ze to SLA czy SM...

Na początku należy zrobić możliwe badania lekarskie. Jeśli wykluczą one chorobę fizyczną, opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże przeżywanego przez Panią nadmiernego napięcia i stresu. Aby się temu przyjrzeć bliżej proponuję kontakt ze specjalistą.

Witaj,
byc oże twoje ciało daje do zrozumienia,że żyje,więc lepiej,żeby mu za to być wdzięcznym.Można zrobić oczywiście kolejne badania,ale radziłabym też skonsultować swój stan z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.