Dlaczego mam drżenia mięśni?

Witam, Od kilku miesięcy mam dziwne objawy. Pulsowanie brzucha, drżenie mięśni, drętwienia, ból między łopatkami, drętwienie i sztywnienie szyi, bóle głowy, stany z problemami z koncentracją, szum w uszach. Robiłem badania: TK głowy, RM Głowy z kontrastem( wszystko ok ), Angio- TK tętnic szyjnych (wszystko ok), RTG szyi gdzie wyszły problemy z rozszerzeniem odległości między 6 a 7 kręgiem. Dodam jeszcze, że mój lekarz neurolog mówi że to od kręgosłupa, ponieważ ja teraz bardzo dużo siedzę przy komputerze przy minimalnym ruchu i że to może powodowac objawy (osłabione mięsnie i ukrwienie) Czy powinienem się martwić że to mogą być początki SM ?

Praca siedząca, komputer, brak ruchu: to niezdrowe dla kręgosłupa i dla krazenia Konieczne przerwy w pracy na gimnastykę, czesto woda;; wstawanie gimnastyka!! Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne także inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację