Dlaczego zdarzają mi się takie drętwienia?

Witam. Jakiś czas temu dobrze zabalowalem 3 dni z rzędu i gdy mnie puściło byłem zmuszony jechać samochodem po przejechaniu jakiś 20 km za kierownicą zaczęło sie dziać coś dziwnego. Zaczęla mi dretwief żyją z prawej strony później cały kark i obie ręce, wyszedłem z samochodu postałem chwilę wypiłem multiwitaminę i przeszło. Za jakiś czas po tym znowu trafiła mi się ostra impreza 2 lub 3 dniowa i znowu to samo tylko że Jeszce do tego doszła noga i też wszystko w samochodzie. Byłem u neurologa robiłem elektrolity wyszły ok. Robiłem tomograf kręgosłupa szyjnego i wyszły mi zmiany bo pracuje na wózku wysokiego składowania od paru lat i lekarz powiedział że to od tego ale nie dowiedziałem się od czego te drętwienia i dlaczego akurat w samochodzie. Teraz cały czas o tym myślę boję się tego. Prozę o pomoc.

PORA ZMIENIĆ TRYB ŻYCIS NS ZDROWSZY I OGRANICZYĆ IMPREZy, bo może dojść do prawdziwego wielkiego nieszczęścia czy wypadku!!! Regularny zdrowy tryb życia, regularny sen Unikać używek!!!

konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA ; Ważne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na peną konsultację / telekonsultację ;