Senność, zmęczenie, problemy z koncentracją i ogólne osłabienie organizmu u 21-latki

Dzień Dobry, mam 20 lat. Ostatnio zaobserwowałam u siebie bardzo dużo różnych objawów. Przede wszystkim krwotok z nosa. Często boli mnie głowa, jestem senna i wiecznie zmęczona, nie potrafię się skupić. Szybko marznę. Zawsze po wstaniu robi mi się ciemno przed oczami. Ciężko mi się nawet oddycha. Mam suchą skórę i wypadają mi włosy w dużych ilościach. Czy coś poważnego mi może dolegać czy po prostu panikuje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie anemii. Wskazane jest przeprowadzenie podstawowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.