Senność, zmęczenie i problemy z koncentracją

Dzień dobry. Mam na imię Lena i mam 20 lat. Ostatnio zaobserwowałam u siebie różne dziwne objawy, które jak posklejałam w całość to wyszło mi że mogę mieć problem z prawidłowym poziomem cukru we krwi. Zacznę od tego że od kilku miesięcy jestem senna, ciągle zmęczona i nie mogę się na niczym skupić. Niedawno przeszłam dwa stany zapalne (na nodze i ręce) od bardzo niewielkich ran. Zauważyłam też pogorszenie wzroku i często chcę mi się pić. Jestem szczupłą osobą ale nie uprawiam żadnego sportu.

Witam. Dolegliwości w postaci zwiększonego pragnienia, ilości wydalanego moczu, senności i trudności w gojeniu się ran rzeczywiście mogą świadczyć o zaburzeniu metabolizmu węglowodanów. W pierwszej kolejności proszę wykonać oznaczenie glikemii na czczo. O dalszym postępowaniu powinien decydować lekarz rodzinny.

Szanowna Pani,
warto wykonać wszystkie badania, dodatkowo EEG, na tej podstawie warto rozważyć wykorzystanie treningów EEG Biofeedback w podniesieniu możliwości procesów poznawczych.