Senność, zmęczenie i szarzenie skóry

Witam. moja skóra jest blada, szybko się męczę, jestem senna, trudno mi się skupić. Miałam też zajady w kącikach ust i przy szybkim wstawaniu miewam zawroty głowy/robi mi się ciemno przed oczami. I zawsze miałam pełno żyłek na gałkach ocznych, a teraz one znikły i może są ze 2. Za niedługo mam badania i idę do lekarza sportowego. Przed tym muszę zrobić badania krwi i moczu. te badania decydują o tym czy bede mogla kontynuować treningi czy nie. powinnam się martwic? co mi moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.