Zmęczenie, rozdrażnienie, senność

Co mi jest? Jestem rozdrażniona, puszczają mi nerwy. Wiecznie chodzę zmęczona, senna, nie mam humoru. Nie pamiętam kiedy ostatnio się śmiałam. Do tego mam bóle mięśni, jest mi słabo, pulsują mi żyłki przy oczch. Jestem blada i mam worki pod oczami. To nie pasuje do osoby która ma 26 lat...

Zalecam konsultację z lekarzem rodzinnym. W przypadku wykluczenia podstawy organicznej lub funkcjonalnej stanu zalecam konsultację psychologiczną lub/i psychiatryczną