Trudności z radzeniem sobie z prostymi czynnościami

Niewiem czy to depresja ale nieradze sobie nawet z prostymi rzeczami.chyba potrzebuje pomocy .do jakiego lekarza mam pojsc?czy leki pomoga mi życ jak kiedys?

Proponuję udać się zarówno do psychiatry i psychologa. Łączenie farmakologi z terapią psychologiczną przynosi szybkie i długotrwałe skutki. Należy również wykluczyć inne organiczne lub funkcjonalne przyczyny stanu.

Witam,
nie wiem do końca na czym polegają trudności o których Pani pisze. Dobrze zwrócić się do lekarza rodzinnego w celu wykluczenia medycznych przyczyn dolegliwości. Proszę zgłosić się np. do poradni zdrowia psychicznego. Przyjmowanie leków jest pomocne w powrocie do funkcjonowania. Jednak leki działają jedynie na objaw. Dobrze równocześnie rozpocząć psychoterapię. Terapia pozwoli na ustalenie przyczyn zaistniałego stanu, co dale lepsze i długoterminowe efekty.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl