Początki nerwicy po stracie ojca

Witam. Mam 19 lat. Od tygodnia jestem chory. Dziś skończyłem brać Duomox. Lech od 4 dni utrzymują się u mnie bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy i ogólne złe samopoczucie. Od kwietnia żyję w ciągłym stresie ( po śmierci ojca ), już wtedy pojawiały sie takie bóle. Moje pytanie brzmi z czym może być to związane i czy może to być nerwica ?

Pana stan może być poważny. Zalecam pełną konsultację psychologiczną oraz wykluczenie innych podstaw organicznych lub funkcjonalnych dolegliwości somatycznych.