Wieczorne lęki, zawroty głowy i wewnętrzny niepokój

Od jakiegoś czasu mam wieczorne lęki. Wydaje mi się, że mam zawroty głowy. Czuję taki ogólny niepokój, także w żołądku. Nie mogę się za nic zabrać. To dla mnie ogólnie trudny czas. Nie czuję sensu życia. Nie wiem, co powinnam dalej robić... Nie czuję żadnej radości.

Witam. Podane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa.

Witam,
sugerowałabym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenia medycznych przyczyn dolegliwości. Proszę również udać się na konsultację do psychologa lub psychoterapeuty, gdyż możliwe jest psychologiczne podłoże opisywanych dolegliwości.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl