Jak uspokoić nerwy bez leków?

Mam pytanie od jakiegos czasu mam problemy psychologiczne ze soba..Psychiatra zauwazył ze mam zaczatki nerwicy ...Mam dopiero 33 lata ale przezyłam wiele w ostatnim roku...Jestem osoba z 2 grupa ....Jak sie uspokoic nie biorac zadnych lekuw.

Sposobów jest wiele np. relaksacja, medytacja, techniki oddechowe, terapia psychologiczną itd...Najlepiej jednak dobrać metody do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta, to jednak wymaga pełnej konsultacji psychologicznej.