Powrót do normalnego życia po chorobie afektywnej dwubiegunowej

Witam mam pytanko jak po przeżytej chorobie dwobiegunowwej wrucić do normalnego życia tzn skutecznie i w odpowiednim czasie rozwiązywać problemy życiowe oraz jak utrzymać stan kiedy czuje sie normalnie stabilnie mam dobre spokojne samopoczucie

Witam,
nie pisze Pan nic o leczeniu - czy był Pan objęty pomocą psychoterapeuty, psychiatra lub formą leczenia stacjonarnego. Takie pytania najlepiej zadać terapeucie, który zna Pana osobiście.

Witam,
znalezienie drugiej połówki nie jest prostą sprawą i jak jak Pani pisała, jest na to jeszcze czas. W sytuacji, w której źle się Pani czuje z obecną sytuacją i chciałaby Pani lepiej siebie poznać zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl