Natrętne myśli o różnych sytuacjach i uczucie napięcia i smutku

Witam, czy to może być nerwica połączona z depresją? Od ponad roku coś jest nie tak. Kiedy zdarza się jakaś sytuacja nie koniecznie dotycząca mnie zaczynam ją analizować i się nią zamartwiać przez długi czas. Czasami mam myśli dotyczące innych, brutalne czy seksualne. Czuje się wśród ludzi obco i niekomfortowo. Nic już mnie nie cieszy a jedynie męczy, nie mam na nic ochoty i wciąż czuje napięcie i smutek. Jestem senny, nieskoncentrowany i drażliwy. Wszystko to nie pasuje do mojego charakteru.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl